Parti Tabakları

Parti Tabakları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Fenerbahçe Tabak  Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Fenerbahçe desenli Kağıt tabak. Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile..
8.50TL 9.50TL
Galatasaray Tabak  Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Galatasaray desenli Kağıt tabak. Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile teması uygu..
8.50TL 9.50TL
Star Wars Tabak (8 Adet) Ürünün paket içi adet sayısı:  Ürün Ebatları: 23 cm Star Wars Desenli Karton Tabak Doğada çözülebilir kartondan imal edilmiştir.  ..
8.50TL 9.50TL
Star Wars Tabak (8 Adet) Ürünün paket içi adet sayısı:  Ürün Ebatları: 23 cm Star Wars Desenli Karton Tabak Doğada çözülebilir kartondan imal edilmiştir.  ..
8.50TL 9.50TL
Frozen Ice Skating Tabak (8 Adet) Ürünün paket içi adet sayısı: 8 Ürün Ebatları: 23 cm ( çapında ) Gıda ile teması uygundur Doğada çözülebilir ve kağıttan imal edilmiştir. Özel g&uum..
8.50TL 9.60TL
Spiderman Ultimate Tabak (8 adet) Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Spiderman desenli karton tabak. Spiderman parti malzemelerini hemen al kapıda öde. Ürünün paket içi sayısı: 8 ..
8.50TL 8.90TL
Prensesler Ekonomik Parti Seti (8 Kişilik) Prensesler parti seti içeriği; Prensesler tabak : 8 adet Prensesler bardak : 8 adet Prensesler peçete : 20 adet Prensesler masa örtüsü 120x180 cm : 1 adet Prensesl..
52.50TL 58.60TL
Batman Tabak (8 Adet) Paket içerisinde 8 adet bulunur. Gıda ile teması uygundur. Kaliteli baskı parlak renkler. ..
8.50TL 9.50TL
1 yorum yapılmış.
Minions Tabak (8 Adet). Paket içerisinde 8 adet bulunur. Gıda ile teması uygundur. Kaliteli baskı parlak renkler. ..
5.90TL 9.50TL
Prensesler Ekonomik Parti Seti (16 Kişilik) Prensesler parti seti içeriği; Prensesler tabak : 16 adet Prensesler bardak : 16 adet Prensesler peçete : 20 adet Prensesler masa örtüsü 120x180 cm :..
90.00TL 96.50TL
1 Yaş Tabak Mavi, Paket İçerisinde 8 Adet Vardır. Doğada %100 Çözülebilen İnce Karton Maddeden Üretilmiştir.   1 Yaş Tabak, 1Yaş Tabakları, 1.Yaş Tabakları, 1 Yaş Doğum Günü Tabakları, 1 Yaş Parti Tabakları, Bir Yaş Tabakları, 1 Yaş D..
7.50TL 7.90TL
Angry Birds Tabak Ürünün paket içi adet sayısı: 8 Ürün Ebatları: 23 cm ( çapında ) Gıda ile teması uygundur Doğada çözülebilir ve kağıttan imal edilmiştir. Özel günler de ve doğ..
8.50TL 9.50TL
Angry Birds Tabak Klasik (8 Adet) Ürünün paket içi adet sayısı: 8 Ürün Ebatları: 23 cm ( çapında ) Gıda ile teması uygundur Doğada çözülebilir ve kağıttan imal edilmiştir. Özel g&uum..
8.50TL 9.50TL
Baby Mickey İlk Yaş Tabak (8 adet) Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile teması uygundur Mickey  Mouse temalı karton tabak Banka Havalesi ve Eft ile ödeme imkanı M..
8.20TL 8.90TL
Baby Minnie İlk Yaş Tabak (8 adet) Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile teması uygundur Minnie Mouse desenli karton tabak Banka Havalesi ve Eft ile ödeme imkanı Misafi..
8.20TL 8.90TL
Barbie Tabak (8 adet) Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Barbie desenli Tabak Kredi Kartı İle Ödeme Banka Havalesi ve Eft ile ödeme imkanı Misafir alışverişi ile giriş yaparak hemen bu ürüne s..
8.50TL 8.90TL
Barbie Tabak Elegante (8 adet) Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Barbie desenli Tabak Kredi Kartı İle Ödeme Banka Havalesi ve Eft ile ödeme imkanı Misafir alışverişi ile giriş yaparak hemen bu ür&..
8.50TL 8.90TL
Cars RSN Tabak (8 adet) Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Cars desenli Kağıt tabak. Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile teması uygundur Arabalar&n..
8.50TL 9.90TL
Hoşgeldin Kızım Tabak (8 Adet) Ürün Özellikleri; Kartondan imal edilmiştir. Sıcak ve soğuk yiyecekler kullanıma uygundur. Gıda temasına uygundur. Yıkama derdi, kırılma korkusu olmadan kullanabileceğiniz kullanat bir ürün..
5.90TL 7.50TL
Hoşgeldin Oğlum Tabak (8 Adet) ​Ürün Özellikleri; Kartondan imal edilmiştir. Sıcak ve soğuk yiyecekler kullanıma uygundur. Gıda temasına uygundur. Yıkama derdi, kırılma korkusu olmadan kullanabileceğiniz kullanat bir ürü..
5.90TL 7.50TL
Minnie Mouse Dots Tabak (8 adet) Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Minnie Mouse Dots Temalı karton tabak. Minnie Mouse temalı parti malzemelerinizi hemen satın al kapıda öde. Ürünün paket i&..
8.50TL 8.90TL
Prensesler Full Parti Seti (24 Kişilik) Prensesler parti seti içeriği; Prensesler tabak : 24 adet Prensesler bardak : 24 adet Prensesler peçete : 40 adet Prensesler masa örtüsü 120x18..
142.50TL 149.20TL
Süperman Tabak (8 Adet) Paket içerisinde 8 adet bulunur. Gıda ile teması uygundur. Kaliteli baskı parlak renkler. ..
8.50TL 9.50TL
Beşiktaş Tabak (8 adet) Beşiktaş Temalı Kağıt Tabak. Pasta sunumları için ideal beşiktaş temalı kağıt tabak ..
8.50TL 9.50TL
Korsan Tabak Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Korsan desenli karton tabak. Ürünün paket içi sayısı: 8 adet Ürün ebatları: 23 cm Gıda ile teması uygundur Korsan t..
8.50TL 8.90TL
Mickey Mouse Tabak Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Mickey  Mouse Temalı karton tabak. Doğum günü parti malzemelerinizi hemen alın ödemesini kapıda yapın. Ürünü..
8.50TL 8.90TL
Minnie Mouse Karton Tabak Daisies (10 adet) Doğum günü partileri için özel tasarlanmış Minnie Mouse Temalı karton tabak. Minnie Mouse temalı parti malzemelerinizi hemen satın al kapıda öde. Ürünün pa..
8.20TL 8.90TL
Prenses Animals Tabak (8 adet) Ürünün paket içi adet sayısı: 8 Ürün Ebatları: 23 cm Prenses Desenli Karton Tabak Doğada çözülebilir kartondan imal edilmiştir.  Doğum gün..
8.50TL 10.00TL
Şirine Tabak (8 adet) Ürünün paket içi adet sayısı: 8  Şirine Desenli Karton Tabak Doğada çözülebilir kartondan imal edilmiştir.  Misafir Alışverişi ile giriş yaparak hemen bu ürüne sahip olabilirsiniz Kapıda Ödeme seçene..
8.20TL 8.90TL
Uğur Böceği 16 Kişilik Full Parti Seti Uğur Böceği 16 Kişilik Parti Seti; Uğur Böceği Tabak-16 Adet Uğur Böceği Bardak-16 Adet Uğur Böceği Peçete-20 Adet Uğur Böceği Flama Bayrak-2 Metre Uğur Bö..
65.00TL 74.30TL
Uğur Böceği 16 Kişilik Parti Seti Uğur Böceği 16 Kişilik Parti Seti; Uğur Böceği Tabak 16 Adet Uğur Böceği Bardak 16 Adet Kırmızı Üzeri Siyah Puanlı Balon : 20 adet Kırmızı Peçete : 20 Adet  ..
27.50TL 35.00TL
Baby Shower JOY Blue Tabak (8 adet) Bebek Partisi Tabak, 8 Ad. Bebek Tabağı, Bebek Parti Malzemeleri, Baby Shower Tabak ve Diğer Baby Shower Temalı Parti Ürünlerini Parti Dükkanımdan Bulabilirsiniz. ..
7.50TL 8.50TL

AYNI GÜN KARGO

ÜRÜNLERİNİZ AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.

Mesai günleri içerisinde saat 16:00'a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya verilir. 16:00'dan sonraki siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. İstanbul ve Mağazamıza 600 km mesafeye kadar olan siparişleriniz 1-2 İş günü içerisinde elinize ulaşır. 600 km den uzak olan mesafelere ise maksimum 3 iş günü içerisinde ulaşır. 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmayan kargolarınız için bizimle mutlaka irtibata geçiniz. "Cumartesi günleri kargo şirketleri 13:00'a kadar çalışır, kargo şubelerinin büyük bir kısmı cumartesi günü teslimat yapmamaktadır şubeden almanız gerekebilir. Bu gecikmeden dolayı firmamız mesul değildir" Fiyatlarımıza KDV dahildir. 

Çalıştığımız Kargo Şirketi ARAS KARGO'dur.

KARGO BEDAVA

×

KARGO BEDAVA

150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGO BEDAVA

 

Kargo Ücretleri

Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Kargolarınız ''ARAS KARGO'' ile gönderilmektedir...

Mobil alan bölgelerde kargo teslimat günleri değişmektedir.
Mobil alan nedir?

Mobil alan olarak tanımladığımız bu bölgeler, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılabilen mevkii ya da yerleşim birimleridir. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

×

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

% 100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

 

Parti Dükkanım Kişisel Bilgi Güvenliği

partidukkanim.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksekelektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülünebilecek bir ortamda saklanmaktadır.Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır..

          Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması,yayınlanmaması,üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından  taahhüt ve garanti edilmiştir.

         partidukkanim.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

           partidukkanim.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak,gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır.

          partidukkanim.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir.Partidukkanim.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır.Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır.Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir.Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir..

         Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

GÜVENLİK UYARISI

        Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir.Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarısının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir.

        Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının farkedilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.

        Partidukkanim.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

        İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.
güvenli ödeme

MAĞAZAMIZ

×

MAĞAZAMIZ

TÜM ÜRÜNLERDE MAĞAZADAN ALIVERİŞ İMKANI

Adres: Fetih mah. somuncubaba sok no 31 Ataşehir İstanbul
Tlf: 0216 565 9098


HAFTA İÇİ 9:30 - 19:00 
CUMARTESİ GÜNÜ: 9:30 - 19:00
PAZAR GÜNÜ: 11:00 - 17:00

ADRES TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Şube Mağaza Ataşehir Parti Dükkanım

×
×
×
×