taksit seçenekleri

Türkiye’nin 1 numaralı Parti Malzemeleri Mağazası!


Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına giriş yaparak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Ataşehir'de faailyet gösteren firmamız kısa zamanda Online E-ticaret sistemi ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başladı. Yüzlerce farklı kategoride binlerce Parti Malzemeleri ve Doğum günü süslerini sizler için bir araya getirdik. Parti Malzemeleri denilince akla ilk gelen firma Parti Dükkanım, geniş ürün yelpazesini sizlerin hizmetine sunar. Kız, erkek ve yetişkinlere özel olarak, özenle seçilmiş parti malzemeleri ve doğum günü süsleri ile mükemmel bir doğum günü planlayın. Ve bu özel anın tadını Parti Dükkanım farkı ile çıkarın.
 

Parti Malzemeleri alanında her zaman 1 adım önde!


Parti Malzemeleri alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere sunulan (tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, kek standı, kağıt süsler, fenerler, ponpon süsler, Happy Birthday, İyi ki doğdun yazıları, davetiye, hediyelik parti poşeti, maskeler, parti düdüğü, parti şapkası) ve daha yüzlerce çeşidi bir araya getirdik.

 

Doğum günü süsleri alırken tavsiyelerimiz!


Doğum günü süsleri almadan önce süs çeşitlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Her alana uygulayabileceğiz süs çeşitliliğimiz ile rakiplerimizden her zaman bir adım daha öndeyiz. Diş buğdayı partisi düzelerken hep bir şeylerin eksik kalmasından yakınırız. Ama içiniz artık rahat olsun diş partisi düzenlerken ihtiyacınız olan (diş tabak, diş bardak, peçete, masa örtüsü, diş buğdayı süsleri) ve dahası artık çok yakınınızda. Uygun fiyat ve bol çeşitlerimiz ile şık bir diş partisi düzenleyin.

 

Sevgiliye özel ürünler;

Sevgiliye özel ürünler kategorimizde sizlere yüzlerce çeşitli ürünlerimizi sunuyoruz. Bir evlenme teklifi yapmak veya 1. Yılınızı kutlamak için gerekli olan tüm ürünler sadece Parti Dükkanım’da. Bir Organizasyon geçmişi olan firmamız bu tarzda yapılacak bir organizasyon için neler gerekir?, hangi ürünler nerede ve nasıl kullanılır? Her konuda size fikir verir. Mağazamızda ve Online mağazamızda bu ürünlere kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Bunların bir kaçından bahsedelim; (kalpli simli süsler, kalp şekline balonlar, kalpli uçan balonlar, harf ve rakam balonlar, seni seviyorum ve ı love you süsler) daha fazlası sevgiliye özel ürünler kategorimizde.

 

En güzel balon çeşitleri Parti Dükkanım da!


Balonlar, başlı başına bir uzmanlık alanımız. Yüzün üzerinde lateks balon ve 500’e yakın folyo balon çeşitliliğimiz ile alanında bir numarayız. Standart balonlar da on beşe yakın, sedefli balonlar da 12’nin üzerinde, kalpli balonlar da 10, baskılı balonlar da 60 ve lisanlı balonlar da 30’a yakın çeşidimiz bulunmaktadır. Tüm ürünleri balonlar kategorisinden inceleyin.