Adres Tarifi

​Parti Dükkanım Mağazamızdan Görüntüler ve Adres Tarifi 

Yeşil ve Sarı şıklardan yola çıkarak size en yakın olan noktadan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mağzamıza en yakın noktalar:  *Göztepe Köprüsü* *Bağkur Evleri* *Libadiye*
En bilindik noktalar: Göztepe Köprüsü - Dominos Pizza - Değirmen Pastanesi

E-5 den (Araçla); Bostancı'dan Harem'e gelirken Göztepe Köprüsünden (ilk sapak) Ümraniye - Çamlıca sapağından giriyorsunuz (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz). Birinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz.
E-5 den (Araçla); Harem'den Bostancı'ya Gelirken Göztepe Köprüsünden (ikinci sapak) Ümraniye - Çamlıca sapağından giriyorsunuz (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz).
Birinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz.

E-5 den (Yürüyerek); Göztepe Köprüsünden geçen herhangi bir araca binip köprünün üzerine çıkıyorsunuz. Libadiye yönüne doğru yürüyorsunuz.(Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksinizBirinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Göztepe Köprüsünden 10 dk. yürüme mesafesindeyiz.

Kadıköy'den Minibüs İle; Kadıköy Bulgurlu (pembe başlıklı minibüs) kadıköy'den başlar, tepe nautilus'un önünden geçip e5'ten devam eder, göztepe köprüsü'ne çıkıp libadiye caddesine devam ederken (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksinizBirinci değil ikinci sapaktan iniyorsunuz hafif sağdan devam ediyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Işıklardan 4 dk. yürüme mesafesindeyiz.

Anadolu Yakasından Otobüs İle;
14ES - ESENŞEHIR – KADIKÖY
14DK - İNKILAP MAHALLESI - LIBADIYE CADDESI – KADIKÖY
14B - ADEM YAVUZ MAHALLESI - ZIVERBEY – KADIKÖY
11E - ESATPAŞA – ÜSKÜDAR
8E - ESENEVLER – KADIKÖY
8D - ESENEVLER - UZUNÇAYIR METROBÜS – KADIKÖY
15BK - BEYKOZ – KADIKÖY
15ÇK - GÜZELTEPE – KADIKÖY
15SK - SULTANMURAT – KADIKÖY
15YK - YENIMAHALLE – KADIKÖY
129T - BOSTANCI – TAKSIM
139 - ÜSKÜDAR – ŞILE
139A - ÜSKÜDAR - ŞILE - AĞVA

Yukarıdaki otobüslerden size en yakın olana binip BAĞKUR SİTESİ DURAĞInda iniyorsunuz. Biraz aşağı inip, ışıklardan sola dönüyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Duraktan 7 dk. yürüme mesafesindeyiz.

Avrupa Yakasından; 
1. 
Metrobüs ile; Uzunçayır da iniyorsunuz. Yolun karşısına (Bostancı istikametine) geçiyorsunuz. Duraktan 8 D otobüsüne binip BAĞKUR SİTESİ DURAĞInda iniyorsunuz. Biraz aşağı inip, ışıklardan sola dönüyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Duraktan 7 dk. yürüme mesafesindeyiz.
2. Marmaray ile; Son durak Üsküdar’dan 139 - Üsküdar – Şile otobüsüne binip BAĞKUR SİTESİ DURAĞInda iniyorsunuz. Biraz aşağı inip, ışıklardan sola dönüyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Duraktan 7 dk. yürüme mesafesindeyiz.
3. Avrasya Tünelinden; İlerleyen dönemde uzmanlar Avrupa Yakasından Yenikapı, Bakırköy, Topkapı'dan, Anadolu Yakasına dolmuş hattı veya minibüs tarzı İETT araçlarının olabileceğini öngörüyorlar. Bu durumda Göztepe köprüsüne ulaştığınız takdirde köprünün üzerine çıkıyorsunuz. Libadiye yönüne doğru yürüyorsunuz.(Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz
Birinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. Göztepe Köprüsünden 10 dk. yürüme mesafesindeyiz.
4. Kendi arcınız ile; Avrupa Yakasından kendi aracınız ile bir çok farklı yol ile bize ulaşabilmeniz mümkündür.
   1. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden Anadolu yakasına gelirken Bostancı Ankara sapağından girip Bostancı yönüne devam ediyoruz. Sapak ile Göztepe köprüsü Yaklaşık 2 km. Göztepe Köprüsünden (ikinci sapak) Ümraniye - Çamlıca sapağından giriyorsunuz (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz).
Birinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz.
   2. Fatih Sultan Mehmet köprüsünden Anadolu yakasına gelirken Göztepe – Kadıköy – Harem sapağından giriyorsunuz ve yol sizi e5 e bağlayacaktır. E5 devam edince sağınızda Optimum AVM göreceksiniz devam edin ileride Göztepe köprüsüne gelince (ilk sapak) Ümraniye - Çamlıca sapağından giriyorsunuz (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz). Birinci değil ikinci sapaktan sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz.
  3. Avrasya Tünelinden Anadolu yakasına gelince yaklaşık 3 km ileride 
Göztepe Köprüsünden (ikinci sapak) Ümraniye - Çamlıca sapağından giriyorsunuz (Sağınızda Has Doydum Dürüm - Kırıntı ve Değirmen Pastanesini göreceksiniz). Birinci değil ikinci sapaktan hafif sağ yapıyorsunuz. 300 Metre ileride solda Parti Dükkanım tabelasını göreceksiniz. ( gene feribot ile bu yol istikametinden gelebilirsiniz)
  4. Yavuz Sultan Selim Köprüsünden gelmeniz biraz uzun sürecektir dilerseniz Online sipariş verebilirsiniz.

 

Adres:
Parti Dükkanım
Fetih Mah. Somuncubaba Sokak No:31 Ataşehir / İstanbul
    
PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ 11:00-17:00
HAFTA İÇİ 9:30-19:00


 
Telefon:
0216 565 90 98 - 0533 064 00 43    Açıklamalar
Telefonlarımıza sadece mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz. 7/24 Mail   gönderebilirsiniz. Mailleriniz en kısa sürede cevaplanacaktır. Göndermiş olduğunuz mailler mesai saatlerinde mutlaka cevaplandırılacaktır.

mağaza resimleri    mağaza resimleri

 mağaza resimleri    mağaza resimleri

 mağaza resimleri    mağaza resimleri

 mağaza resimleri    mağaza resimleri