Amscan - Doğum Günü Süsleri

Amscan

Amscan, parti malzemeleri, doğum günü süsleri ve parti aksesuarının bir arada bulunduğu, dünyanın en büyük tasarımcıları ile çalışan, üretici ve dağıtıcı bir firmadır.

 

Amscan, dünya genelinde 14.000'den fazla çalışanıyla Anagram International (dünyadaki en büyük folyo balon üreticisi). Pinyata üretiminde (pinyata endüstrisinde lider), en tanınmış karakterlerin parti malzemeleri (parti ve karnaval) balon alanında uzman (baskılı veya düz renkli lateks balonları). Dünya üzerinde yaklaşık olarak 800 tane perakende mağazaları,  parti mağazaları ve kostüm satan yerleri bulunmaktadır. Alanında Dünyanın en büyük global E-Ticaret platformuna sahiptir. 

 

Markanın dünya üzerinde bulunan bazı yerleri, Çin, İngiltere, Kanada, Almanya, Japonya, Meksika ve Avustralya. Dünyada üzerinde yedi adet toptan dağıtım merkezi ve altı yerli üretim tesisi bulunmaktadır. Amscan markası altında dört binden fazla ürün çeşidi bir aradadır. Dünya üzerinde birçok merkezi konumda showroom merkezi bulunmaktadır. Parti Dükkanım olarak dünya devlerinin şemsiyesi altında toplanıp, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaktayız.

 

Göster:
Sırala:
Arı Maya Full Parti Seti (24 Kişilik) -5% Tükendi
Arı Maya Parti Şapkası (6 Adet) -8% Tükendi