Menü
Sepetim

Benim Mescidim ve Ramazan Çocuk Etkinlikleri

Benim Mescidim ve Ramazan Çocuk Etkinlikleri

Ramazan ayı, İslam dünyasının en kutsal aylarındandır. Müslümanlar için ibadetin ve maneviyatın yoğunlaştığı bir zaman dilimidir. Bu özel ay, yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de ayrı bir öneme sahiptir. 
Çocuklara oruç tutmanın, namaz kılmanın önemi öğretilir. Oruç tutmanın sadece fiziksel açlığı bastırmakla sınırlı olmadığı, aynı zamanda sabır, hoşgörü ve paylaşma gibi değerlerin güçlendirdiği anlatılır. Bu sayede çocuklar, kendilerine disiplin ve özdenetim kazandırırken, başkalarına daha duyarlı ve yardımsever olmayı öğrenirler. 

Bu özel ayda çocuklar için verilen ayrıcalıklar ve ilgi, onlara kendilerini değerli hissettirir.  Ramazan-ı Şerif’in diğer aylardan farklı olduğunu onlara hissettirmeli ve Ramazan’ın gelişine özel hazırlanan köşeleri ışıklı panolar, led ışıklar, kapı süslemeleri, balonlar ile süsleyebilirsiniz. Bu kıymettar günleri, evlatlarımız için neşeli ve tatlı bir hale getirmeliyiz.
Ramazan Köşesi için çocuğunuza en değerli hediye “MY MESCİD” BENİM MESCİDİM ile çocuğunuzun yaratıcılığını ortaya çıkarmaya hazır olun! Kendin yap cami setimiz sadece el işi projesi değildir. İslam mimarisinin büyüleyici dünyasına bir yolculuktur. Ailece yapabileceğiniz harika bir etkinliktir.

Eğitici açıdan zenginleştirici olan BENİM MESCİDİM ile çocuklarınıza camileri ve İslam kültürü hakkındaki bilgileri, namaz ve orucun maneviyatı hakkında bilgileri aktarabilirsiniz. Mescid kiti ile çocuklar kendi benzersiz cami tasarımlarını oluşturabilir ve mescid iç-dışını seccade, ışık ve minik dekorlar ile süsleyebilirsiniz.
Kullan at bir ürün değildir. Uzun süreli ve söküp takmaya uygun dayanıklı karton malzemeden yapılmıştır. 

Önce biz On Bir Ay’ın Sultanının ruhunu hissetmeliyiz ve hissettiğimiz ruhu da yansıtmalıyız. Bizim kalplerimize gelen baharı çocuklarınız ile yaşamaya, elimizden gelenin en iyisini yapmaya ne dersiniz?  MY MESCİT, Ramazan Köşem ve Ramazan Ayı Hediye Etkinlikleri PARTİ DÜKKANIM’da

Çocuklar İçin Ramazan Boyama Seti 5 Parça Çocuklar İçin Ramazan Boyama Seti 5 Parça
-17 %
Çocuklar İçin Ramazan Boyama Seti 5 ParçaEtkinlik Seti İçeriği;Boyutu : 21*30 cm A4 boyutu Paket içerisinde 5 adet bulunmaktadır.Ramazanı çocuklara sevdirmek için tasarlanan Ramazan Etkinlik Seti, çocukların On Bir Ayın Sultanı’nın anlamını öğrenmelerine, dini ve kültürel bilgiler..
24,90TL 30,00TL
Çocuklar İçin Ramazan Hediye Etkinlik Seti 3 Parça Çocuklar İçin Ramazan Hediye Etkinlik Seti 3 Parça
-18 %
Çocuklar İçin Ramazan Hediye Etkinlik Seti 3 ParçaEtkinlik Seti İçeriği;Boyutu : 21*30 cm A4 boyutu Paket içerisinde 4 adet bulunmaktadır.Ramazanı çocuklara sevdirmek için tasarlanan Ramazan Etkinlik Seti, çocukların On Bir Ayın Sultanı’nın anlamını öğrenmelerine, dini ve kültürel..
69,90TL 85,00TL
Çocuklar İçin Ramazan Takvimi Seti 7 Parça Çocuklar İçin Ramazan Takvimi Seti 7 Parça
-18 %
Çocuklar İçin Ramazan Takvimi Seti 7 ParçaEtkinlik Seti İçeriği;Toplam 7 parçadan oluşan setin İçeriği aşağıdaki gibidir;1 adet Ramazan Takvimi A4 boyutu 1 adet Namaz Nasıl Kılınır 1 adet Ramazan Harf Bulmaca Oyunu 4 adet Sure (fatiha, ayet-el kürsi, ihlas, kevser)..
69,90TL 85,00TL
My Mescit (Ramazan Etkinlik Seti HEDİYELİ) My Mescit (Ramazan Etkinlik Seti HEDİYELİ)
Ücretsiz Kargo -20 %
My Mescit (Ramazan Etkinlik Seti HEDİYELİ)Ürün İçeriği; Boyut : 80x60 cm Ağırlık : 4350 gr Toplam 29 parçadan oluşmaktadır  My Mescit alan herkese ramazan etkinlik seti HEDİYEMİZDİR!Benim mescidim, çocuklarımızın kişisel ibadetlerini gerçekleştirecekleri dini amaçlı bir yapıdır...
1.199,99TL 1.500,00TL
Gün Işığı Hareketli Led Işık Eklemeli 10 metre Gün Işığı Hareketli Led Işık Eklemeli 10 metre
-12 %
Gün Işığı Hareketli Led Işık Eklemeli 10 metre Bu yıl bulunduğunuz alanı birbirinden güzel led ışıklarla süslemenin vakti geldi!Çam ağacınızı, evinizi, işyerinizi, mağazanızın vitrinini, led ışıklarla süsleyerek ışıl ışıl bir yeni yıl havası yaratabilirsiniz. Bulunduğunuz alanı..
199,00TL 225,00TL
Gün Işığı Hareketli Led Işık Modüllü 8 metre Gün Işığı Hareketli Led Işık Modüllü 8 metre
-8 %
Gün Işığı Hareketli Led Işık Modüllü 8 metre Bu yıl bulunduğunuz alanı birbirinden güzel led ışıklarla süslemenin vakti geldi!Çam ağacınızı, evinizi, işyerinizi, mağazanızın vitrinini, led ışıklarla süsleyerek ışıl ışıl bir yeni yıl havası yaratabilirsiniz. Bulunduğunuz alanı şık bi..
179,90TL 195,00TL
Hacivat ile Karagöz Ayaklı Pano 35 cm 2 li Hacivat ile Karagöz Ayaklı Pano 35 cm 2 li
-12 %
Hacivat ile Karagöz Ayaklı Pano 35 cm 2 li Ürün ebatları ortalama: 35 cm Paket içeriği; 1 Adet Hacivat 1 Adet Karagöz  2 Adet pano ayaklarıAyaklı Pano Dekote malzemeden üretilmektedir.Ayaklı Panoyu hazırlamış olduğunuz masa üzerine, masa yanlarına ve dilediğiniz he..
149,90TL 170,00TL
Hacivat ile Karagöz Kağıt Maske 6 Adet Hacivat ile Karagöz Kağıt Maske 6 Adet
-7 %
Hacivat ile Karagöz Kağıt Maske 6 Adet Paket içinde 6 adet maske bulunur. Kaliteli baskı ile kağıttan imal edilmiştir. Maske ölçüleri ortalama 22x16 cm Hacivat ile Karagöz Maske arkasında bulunan lastik ile kafaya sabitlenir. ..
69,90TL 75,00TL
Hoş Geldin Ramazan Sticker 33*48 cm
-10 %
Hoş Geldin Ramazan Sticker 33*48 cmHoş Geldin Ramazan Sticker A3 boyutundan bir tık daha büyük 1 sayfadan oluşmaktadır.Yapıştırmak istediğiniz yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.Çıkartmalar, cam, ahşap, demir, kağıt gibi hemen her zemine rahatlıkla yapışır. ..
45,00TL 50,00TL
Ramazan Model 1 Kitap Ayracı (3 Adet)
-15 %
Ramazan Model 1 Kitap Ayracı (3 Adet)Ürün Ölçüleri: 5,7x20 cm Paket içerisinde 3 adet kitap ayracı bulunur.Sizde çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için anlamlı bir hediye olarak Kitap Ayracını tercih edebilirsiniz. ..
29,90TL 35,00TL
Ramazan Model 2 Kitap Ayracı (3 Adet)
-15 %
Ramazan Model 2 Kitap Ayracı (3 Adet)Ürün Ölçüleri: 5,7x20 cm Paket içerisinde 3 adet kitap ayracı bulunur.Sizde çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için anlamlı bir hediye olarak Kitap Ayracını tercih edebilirsiniz. ..
29,90TL 35,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)