Menü
Sepetim

Bursa Parti Malzemeleri ve Doğum Günü Süsleri

 

Balon fiyatları konfeti çeşitleri Rakam Folyo Balon pinyata fiyatları çeşitleri doğum günü süsleri pasta mumları 
kek standı çeşitleri fiyatları harf folyo balonlar sevgiliye özel süsleme malzemeleri 1 yaş doğum günü süsleri baby shower süsleme Diş buğdayı parti malzemeleri Dumansız iç mekan volkan Sofra setleri renkli  

 

Bursa Parti Malzemeleri ve Doğum günü süsleri

Günümüzde artık tüm yaşlar için doğum günü kutlamaları yapılmaktadır. Popüler bir gelenek haline gelen doğum günü partileri gün geçtikçe artmakta ve doğum günü süs çeşitleri de bununla birlikte çoğalmaktadır. Parti Dükkanım olarak her gün farklı ve yeni bir ürün ile karşınızdayız. Yıllardır sektörde öncü firmalar arasında yer alıyor ve zaman zaman parti sektörüne yön veriyoruz. Tabii ki bunun en büyük destekçisi siz değerli müşterilerimizden gelen fikirler ile yapıyoruz.

 

Farklı doğum günü partileri nasıl düzenlenir?

Güzel bir doğum günü süslemek için öncelikle bir tema belirlemek gerekmektedir. Temayı belirledikten sonra temaya uygun renkleri belirleyip ona göre alışverişi tamamlayınız. Mekanın büyüklüğüne ve hayalinizin sınırlarına göre doğum günü partisi ihtiyacınız değişiklik gösterir.

Öncelikle masa düzeni ve masa süslemeleri ile işe başlamak gerekmektedir. Masa düzeni için tabak, bardak, peçete, masa örtüsü ve masa üzeri objeler önceliğiniz olmalıdır. Masa kenarlarına ışıltılı masa eteği kullanabilirsiniz. Kek standı ve pasta süs malzemeleri ile masanızı donatın.

Masa arkasına balonlar, ponpon süsler, kağıt yelpaze süs ve kağıt dekor çiçekler ile süsleme yağpabilirsiniz. İyi ki doğdun yazıları yada kişiye özel afiş ile harika süslemeler elde edin.

Parti için ihtiyacınız olan tüm süsleme malzemelerini sitemizden kolayca bulabilir uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Parti aksesuarları maske, taç, düdük ve pinyata oyunu ile konseptinizi mükemmel bir hale getirin. 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.