Menü
Sepetim

Dilek Feneri

Dilek Feneri, fiyatı
Dilek Feneri, fiyatı
Çok Satanlar -17 % Tükendi
Dilek Feneri, fiyatı
Dilek Feneri, fiyatı
Dilek Feneri
25,00TL
30,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: DilekFeneri001
Görüntülenme: 48883

Dilek Feneri 1 Adet

 

Paket içerisinde 1 adet dilek feneri bulunur. 
Renkler karışık olarak gönderilmektedir.

Dilek Feneri Nasıl Yakılır?

Paket içinden çıkan özel mumu dilek fenerinin tel kısmınına dengeli bir şekilde yerleştirin. Daha sonra mumun düşme riskini en aza indirmek için mumu ters çevirip telin üst kısmına gelmesini sağlayın ve Çıkıntı olan telleri mumun her iki yanına kelebek gibi eğin. Bu sayede mumun düşme riskini tamamen ortadan kaldırmış oluruz. Dilek fenerini dik tutarak mumu yakın. 5-10 saniye bekledikden sonra mum tam anlamıyla yanmaya başlayacaktır.

Dilek Feneri Nasıl Uçurulur?

Mumunu yaktıkdan sonra 5-10 saniye mumun tam anlamıyla yanmasını bekliyoruz ve sonra dilek fenerini yavaşca havaya doğru ittiriyoruz böylece dilek fenerimiz havalanıyor.

Dilek Fenerinin Zararları Varmıdır?

Dilek fenerinin hiç bir zararı yoktur. %100 çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Söndükden sonra düşen dilek feneri doğada çözülebilen malzemeden üretilmiştir.

Dilek Feneri Sönünce Ne Oluyor?

Dilek fenerleri belli bir süre yükselip uçtukdan sonra sönerler ve düşmeye başlarlar. Doğada çözülebilen malzemeden üretildiği için düştüğü yerde kolayca toprağa veya suya karışarak yok olabilmektedir.

Dilek Feneri Nerelerde Kullanılmalı?

Dilek feneri ateşli bir ürün olduğu için kesinlikle açık havada kullanılmaktadır. Kapalı alanlarda yangına neden olabilir. Açık havada kulllanacağınız yerlerde çok fazla rüzgar olmamasına dikkat edin. Çok fazla rüzgar olan yerlerde feneriniz sönebilir veya ters yöne uçabilir.

Dilek Fenerim Yanarmı?

Dilek fenerinde kullanılan kağıt malzemesi ateşe karşı dayanıklıdır. Bu yüzden fenerin mumu kağıdını yakmamaktadır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi