Menü
Sepetim

Doğum Günü Süsleri

Doğum Günü Süslemeleri %40'a varan İNDİRİM!


Doğum günü parti organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm süsleme ürünlerini sizler için bir araya getirdik. Her mekana uygulayabileceğiniz birbirinden renkli ve ışıltılı doğum günü süsleri ile birazda yaratıcılığınızı kullanarak muhteşem dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Süs Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Süsleme malzemelerini seçerken dikkat etmeniz gereken şey renk uyumluluğu. Parti konseptinize ve renklerinize konsantre olduktan sonra gerisi süsleri uygulayacağınız mekanın yapısına uyacak şekilde dekor süsler seçmeniz. Mesela, güzel bir sunum masası hazırlamak istiyorsanız sunum masanızın arkasına konseptinize uygun bir afiş, etrafına zincir balon yapabilirsiniz. Masanızın ön kısmına ayaklı panolar ve masa üzerine mısır kutuları, tabaklar, çatallar, peçeteler ve zevkinize göre jardinyer, supla ve şamdanlar yerleştirebilirsiniz.

Doğum Günü Malzemelerini Nasıl Alabilirim?

İhtiyacınız olan tüm doğum günü süslerini sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilir veya Ataşehir’de bulunan mağazamızdan satın alabilirsiniz. Sitemizden verdiğiniz tüm siparişler mesai gün ve saatleri içerisinde kargoya verilmektedir. Hemen alışverişe başlayın indirimli ve kaliteli ürünlerin keyfini çıkarın.