Menü
Sepetim

Hakkımızda

Parti Dükkanım

Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına giriş yaparak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa zaman içerisinde Online E-ticaret sistemi ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başladık. Bu eğlenceli serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere minnettarız.

7.500 çeşit ürün yelpazemiz ile bir parti için ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri Parti Dükkanım mağazamızda veya Online mağazamızda bulabilirsiniz. Her zaman en uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası ile Parti Dükkanım kusursuz hizmet ile daima yanınızda.

Parti Dükkanım; Online mağazamızdan güvenle alışverişinizi yapabilir, Ataşehir'de bulunan mağazamızdan da aynı ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler mağazamızda da mevcuttur. 

 

Kısaca Tarihçemiz;

Tienda Organizasyon olarak 2005 yılında hizmet sektörüne atıldık. Açılış, düğün davet, sünnet, nişan, doğum günü organizasyonları, okul etkinlikleri vb. birçok organizasyona imza attık. Ülkemizde tanınmış birçok markanın tanıtımı için organizasyonlar düzenledik.

2011 yılında Parti Dükkanım resmi olarak kuruldu. 2013 yılında tamamen Organizasyon bölümünü ayırıp yolumuza devam ettik. Parti Dükkanım ailesi olarak sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.

 

Misyon & Vizyon

Tüm Türkiye’nin doğum günü süsleri, parti malzemeleri vb. ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz perakende sektörde daha geniş kapsamlı projeler üretip müşterilerimize sunmak ve kaliteden asla taviz vermeden yolumuza devam etmektir. Amacımız yerli üretime destek verip ülkemizi bu alanda ileriye taşımaktır.

 

marka tescil