Menü
Sepetim

Harfli Balon

Harfli Folyo Balon Çeşitleri 4 Renk Seçeneği
 

A’dan Z’ye tüm harfli balonlar en uygun fiyatlarla bu kategorimizde yer almaktadır. Harf folyo balon 4 renk ve 3 farklı boy seçeneği ile sayfamızda bulabilirsiniz. Büyük folyo balonların ebatları 100 cm'dir. Harfli balonların büyük boylarını helyum gazı ile doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabileceğiniz gibi yine normal hava ile şişirip uçmadan iple bağlayıp yada çift taraflı bant ile yapıştırıp kullanabilirsiniz. 

Harfli balonları nasıl şişirebilirim? 
 

Harfli balonları İstanbul Ataşehir’de bulunan mağazamızdan helyum gazı ile şişirtebilirsiniz. Farklı bir ildeyseniz (Ankara – İzmir – Antalya) gibi, yada mağazamıza gelecek vaktiniz yoksa eğer 2,2 litrelik helyum gazı satın alarak kendinizde evde şişirebilirsiniz. İsim folyo balonları nasıl şişirebileceğinizi öğrenmek için sizlere bir video hazırladık. Bu videoyu herhangi bir harf folyo balonun, ürün açıklamasında bulmanız mümkündür. Yine (partidukkanim) youtube kanalımızda videolarımızı bulmanız mümkün. Folyo balon nasıl indirilir? diye merak ediyorsanız yine videoda sizlere bunu açıkladık. 

Harfli Balon 4 Renk Seçeneği
 

Satışını yaptığımız harfli veya isimli folyo balonları, çok sevilen renkleri ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Çok satan renkler arasında ilk sırayı Gümüş renk sonrasında (Gold) Atın Rengi, Pembe renk ve Mavi renk olarak devam etmektedir. Konseptinizin renklerinde harfli folyo balonları ucuza satın alarak harika bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz. Yakın zamanda yine renk çeşitlerimize siyah renk harf folyo balon ve rose gold harf folyo balon stoklarımıza girecektir. Uygun fiyat, bol çeşit ve online alışverişin güvenli adresi Parti Dükkanım sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.