Menü
Sepetim

Kolay İade

İADE KOŞULLARI

Online Mağazamız da satılan kişiye özel veya kişiselleştirilmiş ürünler hariç tüm ürünler, 14 gün boyunca para iadesi veya ürün değişimi yapabilirsiniz.

ARAS KARGO - İADE BİLGİLERİ
İade Kodu : 1332638011519
Adres: Fetih mah. eski çiftlik yolu cad. no 17/A Ataşehir/İstanbul
0533 064 0043

İADE VEYA DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, kırılma, leke, veya kullanıldığına dair bir iz bulunması durumunda. Veya farklı yerlerden alınmış olan ürünlerin olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Satın alınan ürünün set halinde ise tüm parçaları, ( setin içerdiği hediye dahil olmak üzere ) aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olması gerekmektedir.

Değişim veya iade yapılan ürünün fişi veya faturası ile birlikte gönderilmesi gerekir.

 Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

 

İADE VE DEĞİŞİMDE KARGO ÜCRETİ ÖDER MİYİM?

Teslimat sırasında hasar görmüş, gelen ürün kusurlu, gelen farklı ürün veya eksik olması sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti Parti Dükkanım tarafından karşılanır.

Satın aldığınız ürünlerin (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafınıza aittir. Alınan ürünü başka bir ürünle değişmek isterseniz değişim yapılacak ürünün kargo ücreti müşteriye aittir. 

Ticaret Bakanlığından:
MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK
MADDE 11- Aynı Yönetmeliğin 13 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “on” ibaresinden sonra gelmek üzere “dört” ibaresi ve aynı maddeye aşağıdaki fıkra eklenmiştir.
“(3) Tüketici, ön bilgilendirmede kararlaştırılması ve satıcının öngördüğü taşıyıcı ile iadesinde tutarına yer verilmesi halinde teslim masraflarını geçmemek üzere iade masrafını karşılamakla yükümlüdür.
Ancak, tüketiciye teslim edilen malın Kanunun 8 inci maddesi kapsamında ayıplı olması durumunda tüketici iadeye ilişkin masraflardan sorumlu tutulamaz. Tüketicinin talep etmesi halinde iade masrafı, kendisine iade edilecek mal veya hizmet bedeli ile teslimat masraflarından mahsup edilebilir.”

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz ARAS kargo 1332638011519 satıcı müşteri numarası ile gönderim yapılması gerekmektedir. 

İade işlemi için kolay iade bölümünde ki formu doldurmanız gerekir. Daha sonra bize mail olarak veya telefon ile iletişime geçiniz.

KOLAY İADE FORMU Görüntüle..

Ödemem ne zaman hesabıma geçer?

İade edilen ürünler bize ulaştığı gün iade işleminiz başlar. Havale/EFT ile yapılan ödemeler aynı gün yada bir sonraki gün hesabınıza gönderilir.
Kart ile ödemelerde aynı gün işlem başlatılır. 1 ile 3 iş günü içinde kartınıza iadesi yansımış olur.