Menü
Sepetim

Temalı Parti Konseptleri

Temalı Parti Konseptleri
 

Sıradan ve tekdüze partilerden sıkıldınız mı? Çocuğunuz için bu sene farklı bir doğum günü partisi mi düzenlemek istiyorsunuz? O zaman sizin ihtiyacınız olan, temalı bir parti vermek olacak. Temalı parti yapmak ise artık Parti Dükkanım sayesinde çok kolay.

Sizler için önceden hazırladığımız birbirinden farklı parti temalarına uygun, parti malzemeleri güvenli ve hızlı ödeme ile sadece bir tık ötenizde. İster bu partinizi tropikal yapraklar orman teması ile serinletip gözleri kamaştırın. İsterseniz emoji teması ile partinizi eğlencelinin ilgi odağı yapın. Tatlılıktan şaşmayanlar için ise mavi ve pembe gold uçan balon temalı partiler her zaman sevilen temalar olmuştur. Tabaklardan bardaklara, masa örtülerinden peçetelere temalı bir parti için ihtiyacınız olan her şey burada.

Emoji Doğum Günü Partisi Tabak (8 adet)
-21 %
Emoji Doğum Günü Partisi Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Emoji Doğum Günü Partisi tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. ..
9,90TL 12,50TL
Emoji Kız Partisi Tabak (8 adet)
-21 %
Emoji Kız Partisi Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Emoji Kız Partisi temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve c..
9,90TL 12,50TL
Flamingo Tabak (8 adet) Flamingo Tabak (8 adet)
-20 %
Flamingo Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Flamingo temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve canlı renkler. Kal..
9,20TL 11,50TL
Mavi Gold Uçan Balonlar Tabak (8 adet)
-25 %
Mavi Gold Uçan Balonlar Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Mavi Gold Uçan Balon temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve canlı renkler. Kaliteli 1. sınıf gıda sele..
7,90TL 10,50TL
Pembe Gold Uçan Balonlar Tabak (8 adet)
-25 %
Pembe Gold Uçan Balonlar Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Pembe Gold Uçan Balon temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve canlı renkler. Kaliteli 1. sınıf gıda se..
7,90TL 10,50TL
Safari Mutlu Hayvanlar Tabak (8 adet) Safari Mutlu Hayvanlar Tabak (8 adet)
-20 %
Safari Mutlu Hayvanlar Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Safari temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve canlı r..
9,20TL 11,50TL
Safari Temalı Tabak (8 adet)
-25 %
Safari Temalı Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Safari temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve canlı renkler. ..
7,90TL 10,50TL
Tropikal Yapraklar Tabak (8 adet)
-25 %
Tropikal Yapraklar Tabak (8 adet) Doğum günü partileri ve özel günler için üretilmiş Tropikal yapraklar temalı tabak. Paket içerisinde toplam 8 adet tabak bulunmaktadır. Ürün 23 cm çapındadır. Parlak baskı ve ..
7,90TL 10,50TL
Emoji Doğum Günü Partisi Bardak (8 adet)
-19 %
Emoji Doğum Günü Partisi Bardak (8 adet)  Emoji Doğum Günü Partisi temalı doğum günü partisi için sofralarınızın tamamlayıcı ürünü olan bardağı mutlaka almalısınız. Emoji Doğum Günü Partisi bardak alarak misafirlerinize g&u..
8,50TL 10,50TL
Emoji Kız Partisi Bardak (8 adet)
-14 %
Emoji Kız Partisi Bardak (8 adet)  Emoji Kız Partisi temalı doğum günü partisi için sofralarınızın tamamlayıcı ürünü olan bardağı mutlaka almalısınız. Emoji Kız Partisi bardak alarak misafirlerinize güzel bir sunum hazırlayın.Ürünün p..
8,50TL 9,90TL
Flamingo Bardak (8 adet)
-19 %
Flamingo Bardak (8 adet)  Flamingo temalı doğum günü partisi için sofralarınızın tamamlayıcı ürünü olan bardağı mutlaka almalısınız. Flamingo bardak alarak misafirlerinize güzel bir sunum hazırlayın.Ürünün paket içi s..
6,90TL 8,50TL
Kız mı? Erkek mi? Bardak (8 adet)
-12 %
Kız mı? Erkek mi? Bardak (8 adet)  Cinsiyet Belirleme partisi için sofralarınızın tamamlayıcı ürünü olan bardağı mutlaka almalısınız. Cinsiyet tahmini bardak alarak misafirlerinize güzel bir sunum hazırlayın.Ürünün paket içi sayısı:..
7,50TL 8,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)