Ayaklı Balon Standı %20 İNDİRİMLİ! Fırsatı İncele!

Parlak Püskül Arka Fon

Püsküllü Arka Fon

Parlak Püskül Arka Fon


Parlak püsküllü folyo kapı perdesi ile mükemmel konseptler hazırlayabilirsiniz. Püsküllü arka fon, genellikle masa arkasına, kapıya, duvara ve fotoğraf çekimlerinde kullanılmaktadır. Masa arkasına fon yapmak için 2 adet püsküllü parlak folyo kapı perdesi satın almanız gerekmektedir. 

Püsküllü kapı perdesi ile partinize gelen davetlilere harika bir görsel şölen yapabilirsiniz. Doğum günü partileri, yıl dönümü, sevgiliye özel sürpriz ve diğer tüm partilerde son dönemlerde çok satanlar arasında olan bu kapı perdesini kullanabilirsiniz.

Farklı bir tasarım yapmak siterseniz eğer balon ipi rafya olarak bilinen malzemeden kendinizde tek tek keserek farklı renklerde hayalinizdeki süslemeyi yapabilirsiniz. Rafyaları 220 cm uzunluğunda kesmeniz yeterli olacaktır. Kesilen rafyaları kalın bir ipe tek tek bantlayıp genişliğini masa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde uğraşmaya vakti olmayanlar, hazır olarak satışını yaptığımız arka fondan satın alabilir.


Parlak püsküllü masa eteği ile farklı bir masa hazırlayın.​

Kapı perdesinin yanı sıra püsküllü masa eteği ile de çok güzel bir konsept oluşturabilirsiniz. Masanız kare, yuvarlak oval ne şekilde olursa olsun püsküllü masa eteğini kullanabilirsiniz. Ürünün arkasında bulunan çift taraflı bant yardımı ile işiniz artık çok kolay. Çift taraflı bant bazı masa modellerinde boyayı kaldırabilir, bunun için de para bandı işinizi kolaylaştıracaktır. Hafif olan bu ürünü bir kişi yardımı ile aralıklarla bantlayıp kolayca süslemenizi tamamlayabilirsiniz.

Göster:
Sırala: