Menü
Sepetim

Sis Bombası

Sis Bombası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sis bombası genellikle silindir şeklindedir. Sis bombası ucunda bulunan fitili yakmanız ile birlikle renkli duman çıkaran, çeşitli eğlencelerde kullanılan bir malzemedir.

Bir kaç renk seçeneği bulunan sisler özellikle düğün, doğum günü partileri, dış mekan fotoğraf çekimi ve bir çok etkinlikte kullanılır. 

Sis bombası ucunda bulunan fitili çakmak yardımı ile yakıp kullanılır. Yakılan sisi elde tutmamanız tavsiyemizdir. Sis içinde bulunan renkler elinize bulaşabilir. Yerde kullanmanızda fayda var. Sis bombaları kapalı mekanlarda özellikle kullanılmamalıdır. 

Sarı Sis Bombası
-17 %
Sarı Sis BombasıSis bombası yaklaşık 35 saniye boyunca Sarı renkli duman çıkarmaktadır.Ürün kaliteli olup yoğun bir şekilde duman çıkarır.Düğün, doğum günü, maç eğlenceleri vb. organizasyonlarda fotoğraf çekimlerinde kullanılır...
25,00TL 30,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Sarı Sis Bombası 5 Adet Sarı Sis Bombası 5 Adet
-12 %
Sarı Sis Bombası 5 AdetSis bombası yaklaşık 35 saniye boyunca Sarı renkli duman çıkarmaktadır.Ürün kaliteli olup yoğun bir şekilde duman çıkarır.Düğün, doğum günü, maç eğlenceleri vb. organizasyonlarda fotoğraf çekimlerinde kullanılır...
110,00TL 125,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)