Menü
Sepetim

Eva Harfler ve Rakamlar

Eva Harfler ve Rakamlar


A’dan Z’ye Eva harfler ve rakamlar ile dileğiniz ismi veya mesajı oluşturabilirsiniz. 

Eva harfler gold ve gümüş olmak üzere 2 farklı modelimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlı olmaları ile istediğiniz gibi kişiye özel yazılar oluşturabilirsiniz.

Eva harfler tek tek olarak kendi ambalajındadır. Harflerin arka kısmında çift taraflı bant bulunur. Bant sayesinde dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Eva harflerin üzerinde sim yer alır. Çok kullanışlı ve bütçe dostu Eva harfler ile harika süslemeler yapabilir aynı zamanda flama bayraklar üzerine yapıştırıp daha da şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

İ - Harf Eva Simli Gold (12 cm)
-21 %
İ - Harf Eva Simli Gold (12 cm)Eva harfleri yan yana getirerek kişiye özel isim yapabilirsiniz.Kullanımı çok kolaydır.Arka kısmındaki çift taraflı bandı açıp dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.Eva harfin boyutu 12 cm'dir.Kullanımı çok kolay ve en çok satılan ürünler arasın..
7,50TL 9,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
L - Harf Eva Simli Gold (12 cm) L - Harf Eva Simli Gold (12 cm)
-21 %
L - Harf Eva Simli Gold (12 cm)Eva harfleri yan yana getirerek kişiye özel isim yapabilirsiniz.Kullanımı çok kolaydır.Arka kısmındaki çift taraflı bandı açıp dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.Eva harfin boyutu 12 cm'dir.Kullanımı çok kolay ve en çok satılan ürünler arasın..
7,50TL 9,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
N - Harf Eva Simli Gold (12 cm) N - Harf Eva Simli Gold (12 cm)
-21 %
N - Harf Eva Simli Gold (12 cm)Eva harfleri yan yana getirerek kişiye özel isim yapabilirsiniz.Kullanımı çok kolaydır.Arka kısmındaki çift taraflı bandı açıp dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.Eva harfin boyutu 12 cm'dir.Kullanımı çok kolay ve en çok satılan ürünler arasın..
7,50TL 9,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)