Menü
Sepetim

Uçan Balon Demetleri

Uçan Balon Demetleri
 

Helyumlu Uçan Balon Fiyatları Ne kadar?

Helyumlu balon 1 adet : 6.50 tl
Kalp folyo balon 45 cm helyumlu 1 adet : 15 tl

Rakam folyo balon 75 cm helyumlu 1 adet : 35 tl
Harf folyo balon 75 cm helyumlu 1 adet : 35 tl 
Rakam balon 100 cm helyumlu 1 adet : 50 tl (italyan marka)
Harf balon 100 cm helyumlu 1 adet : 50 tl (italyan marka)

Detaylı Bilgi için : 02165659098

Uçan Balon Nerede Satılır?

Parti dükkanlarında veya avm deki baloncularda bulabilirsiniz. Parti dükkanlarında yüzlerce balon çeşidini bir arada bulabileceğiniz gibi avmlerdeki baloncularda genelde çocuklara yönelik şekilli folyo balonlar bulabilirsiniz. Veya elinizde internetden sipariş ettiğiniz balonlar var ve bunları helyum gazı ile şişirtip havada durmasını istiyorsanız bu durumda da parti dükkanlarından ve avmlerdeki balonculardan şişirtebilirsiniz.

Helyumlu Uçan Balonları Nasıl Alabilirim?

İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız mağazamıza gelerek istediğiniz renkte balonu seçtikten sonra çok kısa bir sürede hazırlayabiliriz. Örnek olarak 10 tane balonu 5 dk gibi kısa bir sürede. Normal bir araca taksi mesela 40-50 adet balon sığmaktadır. Benim buna vaktim yok siz getirebilirmisiniz diye soracak olursanız aşağıdaki teslimat şartlarımzı okuyabilirsiniz.

Uçan Balon Servisi için en az 40 adet balon almalısınız.
Servis ücretleri güzergaha göre değişmekte olup 50 tl ile 75 tl arasındadır.
Servis yaptığımız bölgeler Ataşehir - Kadıköy - Üsküdar - Ümraniye - Bostancı - Maltepe - Acıbadem - Küçükyalı - Göztepe. 
Aracınız yok ve gideceğiniz mekana balonu kendiniz götürmek isterseniz uçan balonları taksi ile kendiniz de götürebilirsiniz. Normal bir taksiye yaklaşık 40-50 adet helyumlu balon sığabilmektedir. Aklınıza takılan diğer sorular varsa 02165659098 i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yeriniz çok uzak mesafede ve etrafınızda balonları şişirtebileceğiniz bir yer dahi yoksa balonları kendinizinde bulunduğunuz yerde şişirebilebileceğiniz kullan at helyum tüpleri bu durumda imdadınıza yetişiyor. Kullan At Helyum tüpleri ile ortalama 20 adet uçan balon şişirebilirsiniz. Sayfamızda ilk sırada helyum tüplerini bulabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.