Menü
Sepetim

Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU

Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU, fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU, fiyatı
-9 % Tükendi
Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU, fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU, fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU
1.049,00TL
1.150,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: YılbaşıÇamAğacı031
Görüntülenme: 762

Yılbaşı Çam Ağacı 180 cm 330 Dallı KUTULU

 

Yılbaşı ağacı kendi orjinal kutusu ile gönderilmektedir.

Ayakları metalden üretilmişdir. Düzgün bir şekilde ayakta durabilir devrilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmazsınız.

Kutusu içinde 3 parça ağacın dalları ve metal ayak aksamı yer almaktadır.

 

180 cm Yılbaşı Ağacı Nasıl Kurulur?

Öncelikle kutu içerisinden tüm parçaları çıkarıyoruz. Sonrasında ilk olarak metal ayak üzerindeki boşluğa büyük olan ağacın ilk parçasını yerleştiriyoruz.
Sonra ağacın diğer parçasını ilk taktığımız ağacın orta kısmında yer alan boşluğa iyice oturtturuyoruz. Son olarak ağacın dallarını aşağıya doğru esneterek çam ağacımızı tam şekline getiriyoruz. Kurulumu çok kolaydır.

 

Ağacın dallarını ne kadar özenli bir şekilde açarsak o kadar güzel bir görünüm alır. Sizlere ufak bir tüyo olarak ağacın dallarını açarken bir dal diğer dalın ortasına gelecek şekilde ve sadece sağa sola doğru değil dalları aşağı yukarı doğru açarak iç kısımdaki boşlukların görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemler bittikten sonra en eğlenceli kısma geliyor. Elinizdeki yılbaşı ağacı için almış olduğunuz süsleri zevkle takıp takıştırıyoruz. 

 

Mükemmel bir yılbaşı ağacı süslemek için nelere dikkat etmeliyiz? 

Harika bir yılbaşı ağacı nasıl süslenir? Merak ettiğinizi biliyoruz. Yılbaşı ağacının kurulumu bittikten sonra dallarını iyice güzel bir şekilde açıyoruz. Sonra elinizdeki tüm süsleri bir araya toplayın. İlk işiniz yılbaşı ağacınız için aldığınız ışıkları ağacın dallarına sarmakla başlar. Eğer elinizde yoğun bir yılbaşı ışığı varsa ağacın ilk önce gövdesine sarmanız daha iyi olacaktır.

Işıkları ağaca güzel bir şekilde sardıktan sonra elinizde bulunan yılbaşı süslerinin önce en uzun parçalarını ( örneğin sim süs, zincir boncuk süsler gibi) ağacın dallarına serpiştirelim. Burada da dikkat etmeniz gereken husus mesela elinizde 10 metre zincir boncuk süs var bunu ağacın dallarına yerleştirirken en uca doğru ve hafif aşağıya esnek bir şekilde yaparsak ağacımız daha şık bir görünüme sahip olur.

Son olarak elinizde kalan süslerin önce en büyük parçalarını sonra kalan küçük süsleri boşluk kalan yerlere güzelce yerleştirelim. Tüm bu işlemler bittikten sonra kar spreyi ile ağacın dallarına ve kısmi olarak süslere sıkarak şık bir ağaç süsleme yapmış olacaksınız. Keyifli süslemeler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi