Menü
Sepetim

Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı)

Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı), fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı), fiyatı
-11 % Tükendi
Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı), fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı), fiyatı
Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı)
155,00TL
175,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: YılbaşıÇamAğacı005
Görüntülenme: 1071

Yılbaşı Çam Ağacı 90 cm (70 Dallı)

 

Ayakları plastiktir.

Paket içinde 2 parça olarak ağacın dalları ve plastik ayakları yer almaktadır.

90 cm Yılbaşı Ağacı Nasıl Kurulur?

Öncelikle paket içerisinden tüm parçaları çıkarıyoruz. Sonrasında ilk olarak plastik ayakları ağacın altında yer alan kızaklara tek tek takıyoruz.
Sonrasında ağacın dallarını aşağıya doğru esneterek çam ağacımızı tam şekline getiriyoruz. Kurulumu çok kolaydır.

Ağacın dallarını ne kadar özenli bir şekilde açarsak o kadar güzel bir görünüm alır. Sizlere ufak bir tüyo olarak ağacın dallarını açarken bir dal diğer dalın ortasına gelecek şekilde ve sadece sağa sola doğru değil dalları aşağı yukarı doğru açarak iç kısımdaki boşlukların görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemler bittikten sonra en eğlenceli kısma geliyor. Elinizdeki yılbaşı ağacı için almış olduğunuz süsleri zevkle takıp takıştırıyoruz.

 

Mükemmel bir yılbaşı ağacı süslemek için nelere dikkat etmeliyiz?

Harika bir yılbaşı ağacı nasıl süslenir? Merak ettiğinizi biliyoruz. Yılbaşı ağacının kurulumu bittikten sonra dallarını iyice güzel bir şekilde açıyoruz. Sonra elinizdeki tüm süsleri bir araya toplayın. İlk işiniz yılbaşı ağacınız için aldığınız ışıkları ağacın dallarına sarmakla başlar. Eğer elinizde yoğun bir yılbaşı ışığı varsa ağacın ilk önce gövdesine sarmanız daha iyi olacaktır.

Işıkları ağaca güzel bir şekilde sardıktan sonra elinizde bulunan yılbaşı süslerinin önce en uzun parçalarını ( örneğin sim süs, zincir boncuk süsler gibi) ağacın dallarına serpiştirelim. Burada da dikkat etmeniz gereken husus mesala elinizde 10 metre zincir boncuk süs var bunu ağacın dallarına yerleştirirken en uca doğru ve hafif aşağıya esnek bir şekilde yaparsak ağacımız daha şık bir görünüme sahip olur.

Son olarak elinizde kalan süslerin önce en büyük parçalarını sonra kalan küçük süsleri boşluk kalan yerlere güzelce yerleştirelim. Tüm bu işlemler bittikten sonra kar spreyi ile ağacın dallarına ve kısmi olarak süslere sıkarak şık bir ağaç süsleme yapmış olacaksınız. Keyifli süslemeler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi