Menü
Sepetim

Desenli Balonlar (Baskılı)

Baskılı Balonlar (Desenli)
 

Çiçek, Yıldız, Kelebek, Havai Fişek, 1 Yaş, 2 Yaş, 3 Yaş Baskılı Desenli balonlar en uygun fiyatları ile Parti Dükkanım'da.

Hiçbir parti, hiçbir eğlence hepimizin bildiği üzere balonlar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bir eğlence süslemesi hayal edince herkesin aklına ilk olarak balonlar gelir. Peki bir sonraki partinizde sıradan balonlar yerine baskılı özel desenli balonlar kullanmaya ne dersiniz?

İlk diş balonları, sünnet balonları, kına balonları, özel doğum günü mesajlı doğum günü balonları, ay yıldızlı balonlar, cinsiyet belirleme partisi balonları, nazar boncuklu balonlar, cadılar bayramı için korkutucu balonlar, yeni yıl partiniz için yılbaşı temalı balonlar ve sayısız değişik tarzda değişik tema da balonlar Parti Dükkanım kalite garantisi ile sizleri beklemekte.

Sedefli Gri Üzeri Gold Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet)
-14 %
Sedefli Gri Üzeri Gold Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet) Happy Birthday Balonlarını Mağazamıza gelerek uçan balon şeklinde alabilir veya helyum gazı doldurtabileceğiniz bir yerden balonlara helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Ürün özellikleri;..
9,00TL 10,50TL
Siyah Üzeri Gold Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet)
-14 %
Siyah Üzeri Gold Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet) Happy Birthday Balonlarını Mağazamıza gelerek uçan balon şeklinde alabilir veya helyum gazı doldurtabileceğiniz bir yerden balonlara helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Ürün özellikleri;..
9,00TL 10,50TL
Siyah Üzeri Gümüş Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet)
-14 %
Siyah Üzeri Gümüş Happy Birthday Baskılı Balon (15 Adet) Happy Birthday Balonlarını Mağazamıza gelerek uçan balon şeklinde alabilir veya helyum gazı doldurtabileceğiniz bir yerden balonlara helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Ürün özellikleri..
9,00TL 10,50TL
Gösterilen: 49 ile 51 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)