Menü
Sepetim

Hediyelik Tohum Kartı

Hediyelik Tohum Kartı

Mutlu anlarınız çiçeklensin.

Hediyelik tohum bombası olarak da bilinen kartın üzerinde yazan yazılardan bazıları aşağıdaki gibidir.

''Sen Hayatımıza hediye edilmiş en güzel çiçeksin.
Ve biz gülüşlerinden tohum yaptık.
Sevdiklerimize armağan ediyoruz.
İsminin geçtiği her yer çiçek açsın bahar koksun.''
Sevgiyle Büyütün :)

Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır?
HOROZ İBİĞİ - GÜNDÜZ SEFASI - EZAN ÇİÇEĞİ - KEDİ TIRNIĞI

Sende farklı ve anlamlı bir hediye arayışı içindeysen hemen bu hediyelik tohum kartlarını incele!!!

 

Deniz Kızı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Deniz Kızı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
Çok Satanlar -12 %
Deniz Kızı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİçinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır?..
75,00TL 85,00TL
Yılbaşı Hediyelik Dilek Tohumları Kartı 6 adet Yılbaşı Hediyelik Dilek Tohumları Kartı 6 adet
-10 %
Yılbaşı Hediyelik Dilek Tohumları Kartı 6 adetTohumlu Dilek Kartı ile ağaçlarınızı güzel niyetlerle süsleyecek aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz müthiş bir hediye.Özel logolu olarak hazılanmaktadır. İster ip ile ağaca asabilir, isterseniz ipsiz tek tek hediye edebilirsiniz. ..
90,00TL 100,00TL
Arı Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Arı Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
Tükenmek Üzere -12 %
Arı Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer ..
75,00TL 85,00TL
Black Pink Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Black Pink Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Black Pink Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır?..
75,00TL 85,00TL
Cars Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Cars Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Cars Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? HORO..
75,00TL 85,00TL
Frozen Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Frozen Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Frozen Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır..
75,00TL 85,00TL
Gabby Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Gabby Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Gabby Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? HOR..
75,00TL 85,00TL
Kırmızı Başlıklı Kız Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Kırmızı Başlıklı Kız Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Kırmızı Başlıklı Kız Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar..
75,00TL 85,00TL
Kuromi Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Kuromi Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Kuromi Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? HO..
75,00TL 85,00TL
Pamuk Prenses Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Pamuk Prenses Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Pamuk Prenses Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar y..
75,00TL 85,00TL
Safari Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Safari Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Safari Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır..
75,00TL 85,00TL
Spidey Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Spidey Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Spidey Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? HO..
75,00TL 85,00TL
Taş Devri Çakıltaş/Bambam Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Taş Devri Çakıltaş/Bambam Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Taş Devri Çakıltaş/Bambam Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi toh..
75,00TL 85,00TL
Unicorn Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Unicorn Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Unicorn Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? H..
75,00TL 85,00TL
Wednesday Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Wednesday Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Wednesday Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar yer alır? ..
75,00TL 85,00TL
Woodland Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Woodland Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet
-12 %
Woodland Temalı Hediyelik Tohum Kartı 5 adet Geri dönüşümden elde ettiğimiz tohumlu kalpleri 1 gün suda bekleterek toprağa ekin ve bol güneş alan bir yerde hergün sulayarak bu mucizeye şahitlik edinİcinde karışık çiçek tohumları vardır.Tohum kartı içinde hangi tohumlar..
75,00TL 85,00TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)