Menü
Sepetim

Parti Aksesuarları

Parti Aksesuarları

Klasik süslemeler, vazgeçilmeyecek şekilde kalbimizde yer edinmiş olsalar da artık partinizin eğlencede diğer partilerden bir adım önde olmasını istiyorsanız siz de bir adım önde olmalısınız. Bunu başarmanın yolu ise tabi ki de etkinliğinize en uygun, en eğlenceli parti aksesuarlarını bulmaktan geçiyor.
 

Partinizin temasına uygun taçlardan partinizin rengine uygun parti düdüklerine, eğlencenize uygun maskelerden misafirlerinizin gülerek giyecekleri kostümlere kadar bir sonraki etkinliğinizde ihtiyacınız olabilecek her tür parti aksesuarları ihtiyacınız ise sitemizde sizleri bekliyor. Güvenli ödeme ve aynı gün kargoya verme garantisi ile Parti Dükkanım bir kez daha özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyor.

Star Wars Plastik Maske
-17 %
Star Wars Plastik Maske Paket içinde 1 adet maske bulunur. Plastikten imal edilmiştir. Star Wars Maske arkasında bulunan lastik ile kafaya sabitlenir.Kız ve Erkek doğum günü parti maskelerinin diğer modelleri için tıklayınız...
12,50TL 15,00TL
Vendetta Plastik Maske
-39 %
Vendetta Plastik Maske Paket içinde 1 adet maske bulunur. Plastikten imal edilmiştir. Vendetta Maske arkasında bulunan lastik ile kafaya sabitlenir.Kız ve Erkek doğum günü parti maskelerinin diğer modelleri için tıklayınız...
5,50TL 9,00TL
Yılbaşı Plastik Maske (4 Adet)
-25 %
Yılbaşı Plastik Maske (4 Adet) Paket içinde 4 adet maske bulunur. Plastikten imal edilmiştir. Yılbaşı Maske arkasında bulunan lastik ile kafaya sabitlenir.Kız ve Erkek doğum günü parti maskelerinin diğer modelleri için tıklayınız...
7,50TL 10,00TL
Yılın Gelini Kuşak Yılın Gelini Kuşak
-17 %
Yılın Gelini Kuşak  Evliliğe adım atacağınız bu özel günde boyundan asılarak kullanılır. Parlak saten kumaş üzerine Yılın Gelini baskılı kuşak. Ürün Özellikleri;Parlak saten kumaş Kumaş eni 6 cm – boyu 80 cm..
12,50TL 15,00TL
Bıyık Simli Eva 4 Model
-23 %
Bıyık Simli Eva 4 Model Doğum günü, düğün, nişan, özel gün partileri ve tüm partilerde aksesuar olarak kullanabileceğiniz eğlenceli bir üründür. Paket içerisinde 4 ayrı modelde bıyık bulunmaktadır.  Simli eva malzemeden&nbs..
5,00TL 6,50TL
Dudak Simli Eva 4 Model
-23 %
Dudak Simli Eva 4 Model Doğum günü, düğün, nişan, özel gün partileri ve tüm partilerde aksesuar olarak kullanabileceğiniz eğlenceli bir üründür. Paket içerisinde 4 ayrı modelde Dudak bulunmaktadır.  Simli eva malz..
5,00TL 6,50TL
Püsküllü Parti Düdükleri Gold (6 adet)
-25 %
Püsküllü Parti Düdükleri Gold (6 adet) Paket içinde 6 adet püsküllü parti düdüğü bulunur.Düdüklerin üzerinde parlak püsküller yer alır.Parti eğlencelerinin olmazsa olmaz ürü..
9,00TL 12,00TL
Püsküllü Parti Düdükleri Gümüş (6 adet)
-25 %
Püsküllü Parti Düdükleri Gümüş (6 adet) Paket içinde 6 adet püsküllü parti düdüğü bulunur.Düdüklerin üzerinde parlak püsküller yer alır.Parti eğlencelerinin olmazsa olmaz ü..
9,00TL 12,00TL
Gösterilen: 49 ile 56 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)