Menü
Sepetim

Yılbaşı Malzemeleri

Yılbaşı Malzemeleri

Yılbaşı, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için en güzel anlardan biridir. Yeni yıl aynı zamanda geleceğe dair umutlarınızın yeşerdiği anlamına geliyor. Yılın son gününü aileniz ve sevdiklerinizle birlikte tamamlamak için bir araya gelinir. Lezzetli yemekler yenir, hoş sohbetler edilir, yılbaşı süsleri ile kutlamalar yapılır.

Bu anlamda da Yılbaşı süsleri o özel gece için büyük önem arz etmektedir. Her yıl tekrarlanan yılbaşı ülkemizde de coşkuyla kutlanmaktadır.

Yılbaşı Süsleri İle Evinizi ve Ofisinizi Şenlendirin

Yılbaşı süsleri, her yıl Aralık ayında evlerimiz, iş yerlerimiz ve sokaklarımız renk renk ışıklandırma süslemelerle donatılır. Yılbaşının getirdiği heyecanı ve coşkuyu yansıtan bu süslemeler, atmosferi canlandırır ve insanları yeni bir başlangıç için motive eder.

Yılbaşı ağaçları, bütün süslemelerin merkezini oluşturur. Genellikle yeşil renkli olan ağaçlar, ışıklar, yıldızlar ve renkli top süslerle simlerle bezelenir. Evlerin her köşesine yerleştirilen bu ağaçlar, odalara sıcaklık ve bayram havası katıp görsel bir şölen sunar.

Yılbaşı süslemelerinin en önemli diğer unsurlarından biri de kapı çelenkleridir. Kapılarımızı süsleyen bu çelenkler, misafirleri karşılar ve evlere neşe yayar. Aynı zamanda mumlar, yılbaşı hayvan figürleri, noel baba dekor süsler, yılbaşı folyo balonlar süslemelerin vazgeçilmez parçasıdır.

Yılbaşı Coşkusunu Sevdiklerinizle Bir Arada Yaşayın

Yılbaşı eski bir dönemim bitişi ve yeni bir yılın başlangıcı yeni umutla mutluluklar sağlıkla gelen güzel temenniler… İnsanların bir araya gelerek eğlendiği, harika yılbaşı sofralarının kurulduğu , insanların sevdiklerine aile bireylerine hediye verdiği bir zaman dilimidir. Bu süslemeler sadece evlere değil iş yerlerine, kamu alanlarına da renk katar.  Cadde ve meydanlara kurulan ışık şovları ve devasa yılbaşı ağaçları, insanlara mutluluk ve umut dolu bir atmosfer sunar. 

Yılbaşı süslemeleri, eski bir geleneğin modern yansımalarıdır. Her yıl heyecanla süslemelerin yapılması, yılbaşının özel bir zaman olduğunu vurgular. Bu süslemeler, herkesin ortak dilini konuşan ve birlikteliğin kıymetini hatırlatan önemli detaylardır. Her sene olduğu gibi harika en trend dekor yılbaşı süsleri, noel baba dekor, yılbaşı ağacı, kar spreyi en uygun fiyata Parti Dükkanım’da.

 

Kokusuz Dumansız İç Mekan Pasta Volkanı 3 Adet Kokusuz Dumansız İç Mekan Pasta Volkanı 3 Adet
-13 %
Kokusuz Dumansız İç Mekan Pasta Volkanı 3 Adet Kullanımı çok kolay bir üründür. Pasta Volkanını Pastanın üzerine yerleştikten sonra üst kısmını çakmakla veya tel maytabın ucundaki kıvılcımı dokundurarak yakabilirsiniz. Partilerinizde pastanın üzerinde müthiş bir görüntü sağlar. 30 saniye b..
65,00TL 75,00TL
Maytap 10 Adet Maytap 10 Adet
Çok Satanlar -12 %
MaytapPaket içeriğiPaket içerisinde 10 adet tel maytap bulunur.Kullanım AlanlarıMaytap pasta üzerinde veya elde tutularak kullanıma uygundur. İç ve dış mekanda kullanıma uygundur.Pasta deyince akla gelen ilk pasta mumu ve maytap gelmektedir. Maytap çok uzun yıllardan beri p..
7,50TL 8,50TL
Mini El Havai Fişeği 6 adet Mini El Havai Fişeği 6 adet
-10 %
Mini El Havai Fişeği 6 adet ..
45,00TL 50,00TL
Pasta Volkanı (3 Adet) Pasta Volkanı (3 Adet)
Çok Satanlar -20 %
Pasta VolkanıKullanımı çok kolay bir üründür. Pasta Volkanını Pastanın üzerine yerleştikten sonra üst kısmını çakmakla veya tel maytabın ucundaki kıvılcımı dokundurarak yakabilirsiniz. Partilerinizde pastanın üzerinde müthiş bir görüntü sağlar. 40 saniye boyunca yanar koku ve duman yapmaz. Pas..
48,00TL 60,00TL
Pasta Volkanı 1 Adet Pasta Volkanı 1 Adet
Çok Satanlar -13 %
Pasta Volkanı 1 Adet Kullanımı çok kolay bir üründür. Pasta Volkanını Pastanın üzerine yerleştikten sonra üst kısmını çakmakla veya tel maytabın ucundaki kıvılcımı dokundurarak yakabilirsiniz. Partilerinizde pastanın üzerinde müthiş bir görüntü sağlar. 40 saniye boyunca yanar koku ve duman..
17,50TL 20,00TL
Pasta Volkanı 24 Adet Pasta Volkanı 24 Adet
-17 %
Pasta Volkanı 24 Adet Kullanımı çok kolay bir üründür. Pasta Volkanını Pastanın üzerine yerleştikten sonra üst kısmını çakmakla veya tel maytabın ucundaki kıvılcımı dokundurarak yakabilirsiniz. Partilerinizde pastanın üzerinde müthiş bir görüntü sağlar. 40 saniye boyunca yanar koku ve duma..
375,00TL 450,00TL
Gösterilen: 73 ile 78 arası, toplam: 78 (4 Sayfa)