Menü
Sepetim

Yılbaşı Mumları

Yılbaşı Mumları

Yeni yıla ışıl ışıl başlamak için yılbaşı mum çeşitlerini sizler için bir araya topladık.
Yılbaşı akşamı romantik bir masa hazırlamayı hayal ediyorsanız, önceliğiniz güzel bir şamdan ve kırmızı mumlara yer vermelisiniz.

Yeni yıla başlarken nasıl bir masa hazırlamalıyım?

Yılbaşı günü masanın ortasına güzel bir çiçek ve kokulu mumlar ile unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.
Yeni yılda güzel bir akşam yemeği yani kusursuz bir masa hazırlamak için kırmızı, gold veya gümüş renklerin yoğun olduğu süsleri tercih etmelisiniz.
Masanızı süslerken sade ve şık olmasını tercih edebilirsiniz. Veya gösterişli bir masa da hayal etmiş olabilirsiniz. Gösterişli bir masa için yüzen mumlara da masada yer vermelisiniz.

Sizde yeni yıla ışıl ışıl girmek için mum çeşitlerine göz atın.

Pembe Kapsül Mum Gül Kokulu 2 Adet 50 gr
-18 %
Pembe Kapsül Mum Gül Kokulu 2 Adet 50 grPaket içinde 2 adet kapsül kokulu mum bulunmaktadır. Ürün özellikleri: Kavanoz mumun içeriği bal mumu ve parafin karışımından oluşmaktadır. Fitili pamuktan oluşmaktadır. Ürün Ölçüleri: Çapı 6 cm yüksekliği 3 cm Gül Kokulu Yanıcı ve parl..
22,50TL 27,50TL
Pembe Kavanoz Mum Kokulu 2 Adet 5 cm Pembe Kavanoz Mum Kokulu 2 Adet 5 cm
Tükenmek Üzere -20 %
Pembe Kavanoz Mum Kokulu 2 Adet 5 cmPaket içinde 2 adet kavanoz mum bulunmaktadır. Ürün özellikleri: Kavanoz mumun içeriği bal mumu ve parafin karışımından oluşmaktadır. Fitili pamuktan oluşmaktadır. Ürün Ölçüleri: Çapı 4,5 cm boyu 5 cm Yanıcı ve parlayıcı özelliği olan yerlerde mum..
20,00TL 25,00TL
Jardinyer Altın Sarısı 1 Adet (Boy Seçenekli) Jardinyer Altın Sarısı 1 Adet (Boy Seçenekli)
Son Ürün -40 %
Jardinyer Altın Sarısı 1 Adet (Boy Seçenekli)Jardinyeri yapacağınız Organizasyon da Doğum günlerinizde ve Evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.  Doğum Günü Konsepti olarak şeker standı yapabilir, daha sonra evinizde dekor olarak kullanabilirsiniz. Ayna kısmı metale özel silikon ile ..
30,00TL 50,00TL
Jardinyer Gümüş 1 Adet (Boy Seçenekli) Jardinyer Gümüş 1 Adet (Boy Seçenekli)
-40 %
Jardinyer Gümüş 1 Adet (Boy Seçenekli) Jardinyeri yapacağınız Organizasyon da Doğum günlerinizde ve Evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.  Doğum Günü Konsepti olarak şeker standı yapabilir, daha sonra evinizde dekor olarak kullanabilirsiniz. Ayna kısmı metale özel silikon i..
30,00TL 50,00TL
Kalpli Çubuklu Mum Gold (4 Adet)
-14 %
Kalpli Çubuklu Mum Gold (4 Adet) Paket içerisinde 4 adet gold kalpli mum bulunur. Altında bulunan plastik kürdan sayesinde mum pastanıza temas etmeden yerleştirilir. Mumları yaktıktan sonra yaklaşık 2-3 dakika içinde üflenmesi halinde mum pastaya sızmaz.Doğum günü partil..
30,00TL 35,00TL
Kalpli Çubuklu Mum Gümüş (4 Adet)
-14 %
Kalpli Çubuklu Mum Gümüş (4 Adet) Paket içerisinde 4 adet gümüş kalpli mum bulunur. Altında bulunan plastik kürdan sayesinde mum pastanıza temas etmeden yerleştirilir. Mumları yaktıktan sonra yaklaşık 2-3 dakika içinde üflenmesi halinde mum pastaya sızmaz.Doğum günü part..
30,00TL 35,00TL
Gösterilen: 25 ile 30 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)