Menü
Sepetim

Yılbaşı Çam Ağacı 120 cm - 138 Dallı KUTULU

Yılbaşı Çam Ağacı 120 cm - 138 Dallı KUTULU, fiyatı
-14 % Tükendi
Yılbaşı Çam Ağacı 120 cm - 138 Dallı KUTULU
300,00TL
350,00TL
Vergiler Hariç: 300,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: YılbaşıÇamAğacı029
Görüntülenme: 2210

Yılbaşı Çam Ağacı 120 cm - 138 Dallı KUTULU 

 

Yılbaşı ağacı kendi orjinal kutusu ile gönderilmektedir.

Ayakları plastikdir.

Kutusu içinde 2 parça ağacın dalları ve plastik ayakları yer almaktadır.

 

120 cm Yılbaşı Ağacı Nasıl Kurulur?

Öncelikle kutu içerisinden tüm parçaları çıkarıyoruz. Sonrasında ilk olarak plastik ayağı yerleştiriyoruz.
Sonra ağacın diğer parçasını ilk taktığımız ağacın orta kısmında yer alan boşluğa iyice oturttuyoruz. Son olarak ağacın dallarını aşağıya doğru esneterek çam ağacımızı tam şekline getiriyoruz. Kurulumu çok kolaydır.

 

Ağacın dallarını ne kadar özenli bir şekilde açarsak o kadar güzel bir görünüm alır. Sizlere ufak bir tüyo olarak ağacın dallarını açarken bir dal diğer dalın ortasına gelecek şekilde ve sadece sağa sola doğru değil dalları aşağı yukarı doğru açarak iç kısımdaki boşlukların görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemler bittikten sonra en eğlenceli kısma geliyor. Elinizdeki yılbaşı ağacı için almış olduğunuz süsleri zevkle takıp takıştırıyoruz. 

 

Mükemmel bir yılbaşı ağacı süslemek için nelere dikkat etmeliyiz? 

Harika bir yılbaşı ağacı nasıl süslenir? Merak ettiğinizi biliyoruz. Yılbaşı ağacının kurulumu bittikten sonra dallarını iyice güzel bir şekilde açıyoruz. Sonra elinizdeki tüm süsleri bir araya toplayın. İlk işiniz yılbaşı ağacınız için aldığınız ışıkları ağacın dallarına sarmakla başlar. Eğer elinizde yoğun bir yılbaşı ışığı varsa ağacın ilk önce gövdesine sarmanız daha iyi olacaktır.

Işıkları ağaca güzel bir şekilde sardıktan sonra elinizde bulunan yılbaşı süslerinin önce en uzun parçalarını ( örneğin sim süs, zincir boncuk süsler gibi) ağacın dallarına serpiştirelim. Burada da dikkat etmeniz gereken husus mesala elinizde 10 metre zincir boncuk süs var bunu ağacın dallarına yerleştirirken en uca doğru ve hafif aşağıya esnek bir şekilde yaparsak ağacımız daha şık bir görünüme sahip olur.

Son olarak elinizde kalan süslerin önce en büyük parçalarını sonra kalan küçük süsleri boşluk kalan yerlere güzelce yerleştirelim. Tüm bu işlemler bittikten sonra kar spreyi ile ağacın dallarına ve kısmi olarak süslere sıkarak şık bir ağaç süsleme yapmış olacaksınız. Keyifli süslemeler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi